Harmonize - Advanced Preprocessing (4.0.0) - en to et translation catalogue (50 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Parent
et: Vanem

en: Settings
et: Seaded

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: History
et: Ajalugu

en: Refresh
et: Värskenda

en: Region
et: Regioon

en: Menu
et: Menüü

en: Theme
et: Teema

en: Continue
et: Jätka

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Done
et: Valmis

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Variable name
et: Muutuja nimi

en: Fields
et: Väljad

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Cache
et: Vahemälu

en: Rules
et: Reeglid

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Result
et: Tulemus

en: Controls
et: Nupud

en: Entity
et: Olem

en: Style
et: Stiil

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: Form
et: Vorm

en: Bundle
et: kogum

en: File Extension
et: Faililaiend

en: Styles
et: Stiilid

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Custom display settings
et: Kohandatud kuvasätted

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Label display for @title
et: @title kuvatav silt

en: Region for @title
et: @title regioon

en: There are no fields yet added. You can add new fields on the <a href=":link">Manage fields</a> page.
et: Välju pole veel lisatud. Uusi välju saad lisada <a href=":link">Halda välju</a> lehelt.

en: Use custom display settings for the following @display_context modes
et: Kasuta kohandatud kuvasätteid järgmiste @display_context režiimide jaoks
