Harmonize - Advanced Preprocessing (4.0.0) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Language
mn: Хэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Parent
mn: Эх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: History
mn: Түүх

en: Region
mn: Бүс

en: Menu
mn: Цэс

en: Theme
mn: Загвар

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
