Harmonize - Advanced Preprocessing (4.0.0) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Language
mr: भाषा

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: History
mr: इतिहास

en: Region
mr: क्षेत्र

en: ID
mr: आय डी

en: Done
mr: पूर्ण झाले

en: Example
mr: उदाहरण

en: Bundle
mr: बंडल
