Harmonize - Advanced Preprocessing (4.0.0) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Menu
my: မီနူး

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Example
my: ဥပမာ

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ
