Harmonize - Advanced Preprocessing (4.0.0) - en to oc translation catalogue (42 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Language
oc: Lenga

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: History
oc: Istoric

en: Refresh
oc: Refresca

en: Menu
oc: Menú

en: Theme
oc: Tèma

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Continue
oc: Contunhar

en: Exclude
oc: Exclure

en: Done
oc: Acabat

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Variable name
oc: Nom de la variabla

en: Fields
oc: Camps

en: Overridden
oc: Espotit

en: Example
oc: Exemple

en: Rules
oc: Règlas

en: Controls
oc: Contraròtles

en: Entity
oc: Entitat

en: Style
oc: Estil

en: Your settings have been saved.
oc: Vòstras preferéncias han estat enregistradas.

en: Form
oc: Formulari

en: Bundle
oc: Paquet

en: Styles
oc: Estils

en: Machine Name
oc: Nom sistèma

en: Custom display settings
oc: Paramètres de presentacion personalizats

en: Weight for @title
oc: Pes de @title

en: Label display for @title
oc: Presentacion de l'etiqueta per @title
