Harmonize - Advanced Preprocessing (4.0.0) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Done
ug: تۈگىدى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Controls
ug: كونترول

en: Your settings have been saved.
ug: تەڭشەشلىرىڭىز ساقلاندى.

en: Styles
ug: شەكلى

en: Custom display settings
ug: كۆرسىتىش شەكلىنى تەڭشەش
