Harmonize (4.1.0) - en to bn translation catalogue (21 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Update
bn: আপডেট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: History
bn: ইতিহাস

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Menu
bn: মেনু

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: Done
bn: সম্পন্ন

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
