Harmonize (4.1.0) - en to fi translation catalogue (49 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Parent
fi: Isäntä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: History
fi: Historia

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Region
fi: Alue

en: Menu
fi: Valikko

en: Theme
fi: Teema

en: Continue
fi: Jatka

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: Done
fi: Tehty

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Variable name
fi: Muuttujan nimi

en: Fields
fi: Kentät

en: Overridden
fi: Ohitettu

en: Example
fi: Esimerkki

en: Cache
fi: Välimuisti

en: Rules
fi: Säännöt

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Result
fi: Tulos

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Style
fi: Tyyli

en: Your settings have been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.

en: Form
fi: Kaavake

en: Bundle
fi: Paketti

en: File Extension
fi: Tiedostopääte

en: Styles
fi: Tyylit

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Custom display settings
fi: Mukautetut näyttöasetukset

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Label display for @title
fi: Etiketti kentälle @title

en: entity
fi: entiteetti

en: entities
fi: entiteettiä
