Harmonize (4.1.0) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Parent
jv: Induk

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: History
jv: Sejarah

en: Refresh
jv: Anyari

en: Theme
jv: Tema

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Exclude
jv: Kejābā

en: Done
jv: Rampung

en: Fields
jv: Field

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Example
jv: Contoné

en: Your settings have been saved.
jv: Sétinganmu uwis disimpen.

en: Custom display settings
jv: Setèlan tampilan kostum

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title

en: Label display for @title
jv: Jeneng tampilan kanggo @title
