Harmonize (4.1.0) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: History
ka: ისტორია

en: Refresh
ka: განახლება

en: Region
ka: რეგიონი

en: Menu
ka: მენიუ

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Done
ka: დასრულება

en: Fields
ka: ველები

en: Cache
ka: ქეში

en: Result
ka: შედეგი

en: Style
ka: სტილი

en: Your settings have been saved.
ka: თქვენი პარამეტრები შენახულია.
