Harmonize (4.1.0) - en to lv translation catalogue (45 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Parent
lv: Vecāks

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: History
lv: Vēsture

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Region
lv: Reģions

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Theme
lv: Tēma

en: Continue
lv: Turpināt

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Done
lv: Pabeigts

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Fields
lv: Lauki

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Example
lv: Piemērs

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Result
lv: Rezultāts

en: Entity
lv: Entītija

en: Content Bottom
lv: Zem Satura

en: Style
lv: Stils

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.

en: Form
lv: Forma

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Styles
lv: Stili

en: Custom display settings
lv: Pielāgotas attēlošanas iestatījumi

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Label display for @title
lv: @title iezīmes attēlojums

en: There are no fields yet added. You can add new fields on the <a href=":link">Manage fields</a> page.
lv: Vēl nav pievienots neviens lauks. Lapā <a href=":link">Pārvaldīt laukus</a> variet pievienot jaunus laukus.

en: Use custom display settings for the following @display_context modes
lv: Izmantot pielāgotus attēlojumu iestatījumus sekojošiem @display_context režīmiem
