Harmonize (4.1.0) - en to ml translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Confirm
ml: ഉറപ്പിക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: History
ml: ചരിത്രം

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Menu
ml: മെനു

en: Continue
ml: തുടരുക

en: Result
ml: തത്ഫലം
