Harmonize (4.1.0) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ
