Harmonize (4.1.0) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: History
pa: ਅਤੀਤ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ
