Harmonize (4.1.0) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Parent
sl: starš

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: History
sl: Zgodovina

en: Refresh
sl: Osveži

en: Region
sl: Regija

en: Menu
sl: Meni

en: Theme
sl: Tema

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Done
sl: Opravljeno

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga
