Harmonize (4.1.0) - en to ur translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Language
ur: زبان

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Update
ur: تجدید

en: Add
ur: شامل کریں

en: History
ur: ہسٹری

en: Region
ur: علاقہ

en: ID
ur: شناخت

en: Your settings have been saved.
ur: آپ کی ترتیبات محفوظ کر دی گئی ھیں۔

en: Bundle
ur: بنڈل
