Harmonize (4.1.2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: Menu
br: Lañser

en: Continue
br: Kenderc'hel
