Harmonize (4.1.2) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Exclude
gu: બાકાત

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Cache
gu: સંગ્રહ

en: Result
gu: પરિણામ

en: Your settings have been saved.
gu: તમારા સુયોજનો સંગ્રહવામાં આવ્યા છે

en: Bundle
gu: બંડલ
