Harmonize (4.1.2) - en to km translation catalogue (30 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Parent
km: មេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Region
km: តំបន់

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Continue
km: បន្ត

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Your settings have been saved.
km: ការ​កំណត់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក ។

en: Custom display settings
km: ការ​កំណត់​ទិដ្ឋភាព​ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title

en: Label display for @title
km: ទិដ្ឋភាព​ស្លាក​សម្រាប់ @title
