Harmonize (4.1.2) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Confirm
mk: Потврда

en: Remove
mk: Одстрани

en: Settings
mk: Поставки

en: Add
mk: Додај
