Harmonize (4.1.2) - en to fa translation catalogue (41 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Content
fa: محتوا

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Edit
fa: تدوین

en: Weight
fa: وزن

en: Parent
fa: والد

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Field
fa: میدان

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Add
fa: افزودن

en: History
fa: تاریخچه

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: Region
fa: ناحیه

en: Menu
fa: قائم

en: Theme
fa: پوسته

en: ID
fa: هویت

en: Continue
fa: ادامه

en: Exclude
fa: استثنا

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Fields
fa: میدانها

en: Overridden
fa: رونویسی

en: Cache
fa: حافظه موقت

en: Result
fa: نتیجه

en: Entity
fa: عنصر

en: Content Bottom
fa: پایین محتوا

en: Style
fa: اصلوب

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شد.

en: Form
fa: ورقه

en: Bundle
fa: بسته

en: Styles
fa: استایل ها

en: Custom display settings
fa: تنظیمات نمایش سفارشی

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Label display for @title
fa: نمای برچسب برای @title
