Harmonize (4.1.2) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: History
se: Historjá

en: Fields
se: Giettit
