Harmonize (4.1.2) - en to vi translation catalogue (41 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Confirm
vi: Xác nhận

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Parent
vi: Cấp trên

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Field
vi: Trường

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Update
vi: Cập nhật

en: Add
vi: Thêm

en: History
vi: Lịch sử

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: Region
vi: Vùng

en: Theme
vi: Sắc thái

en: ID
vi: Mã

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Done
vi: Xong

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Fields
vi: Các trường

en: Overridden
vi: Đã ghi đè

en: Example
vi: Ví dụ

en: Rules
vi: Quy tắc

en: Trace
vi: Dấu vết

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Your settings have been saved.
vi: Đã lưu lại các thiết lập của bạn.

en: Form
vi: Biểu mẫu

en: Edit Rule
vi: Sửa quy tắc

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ

en: Clear History
vi: Xoá lược sử

en: Custom display settings
vi: Các thiết lập trình bày tự chọn

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title

en: Label display for @title
vi: Nhãn hiển thị cho @title

en: entity
vi: thực thể
