Harmonize (4.1.3) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Language
af: Taal

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Parent
af: Voorganger

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: History
af: Geskiedenis

en: Continue
af: Gaan voort

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Overridden
af: Oorheers
