Harmonize (4.1.3) - en to be translation catalogue (38 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Settings
be: Налады

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: History
be: Гісторыя

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Region
be: Рэгіён

en: Menu
be: Меню

en: Theme
be: Тэма

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Continue
be: Працягнуць

en: Done
be: Зроблена

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Fields
be: Палі

en: Overridden
be: Адменена

en: Cache
be: Кэш

en: Rules
be: Правілы

en: Entity
be: Сутнасць

en: Your settings have been saved.
be: Вашы налады былі захованы.

en: Form
be: Форма

en: Bundle
be: Набор

en: Custom display settings
be: Уласныя налады адлюстравання

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Label display for @title
be: Адлюстраваць цэтлік для @title
