Harmonize (4.1.3) - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: History
eu: Historia

en: Refresh
eu: Berritu

en: Region
eu: Atal

en: Menu
eu: Menua

en: Theme
eu: Tema

en: ID
eu: IDa

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Exclude
eu: Baztertu

en: Done
eu: Eginda

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Fields
eu: Eremuak

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Example
eu: Adibide

en: Rules
eu: Erregelak

en: Controls
eu: Kontrolak

en: Entity
eu: Entitatea

en: Content Bottom
eu: Beheko edukia

en: Style
eu: Estiloa

en: Your settings have been saved.
eu: Zure ezarpenak gordetu dira.

en: Form
eu: Formularioa

en: Styles
eu: Estiloak

en: Custom display settings
eu: Ikuspegi egokituen ezarpenak
