Harmonize (4.1.3) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Language
ht: Lang

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Footer
ht: Pye paj
