Harmonize (4.1.3) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: History
hy: Պատմություն

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Done
hy: Կատարված է

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Cache
hy: Քեշ

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
