Harmonize (4.1.3) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: History
nn: Historikk

en: Continue
nn: Hald fram

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Fields
nn: Felt

en: Your settings have been saved.
nn: Innstillingane dine har vorte lagra
