Harmonize (4.1.3) - en to os translation catalogue (19 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Language
os: Æвзаг

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау

en: History
os: Истори

en: Refresh
os: Сног кæн
