Harmonize (4.1.3) - en to sk translation catalogue (46 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Parent
sk: Nadradený

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: History
sk: História

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Done
sk: Hotovo

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Fields
sk: Polia

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Example
sk: Príklad

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Entity
sk: Entita

en: Content Bottom
sk: Spodná časť obsahu

en: Style
sk: Štýl

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.

en: Form
sk: Formulár

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Styles
sk: Štýly

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Custom display settings
sk: Vlastné nastavenia zobrazenia

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Label display for @title
sk: Zobrazenie menovky pre @title

en: entity
sk: entita

en: entities
sk: entity

en: Use custom display settings for the following @display_context modes
sk: Použiť vlastné nastavenie pre nasledujúce @display_context režimy zobrazenia
