Harmonize (4.1.4) - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Language
gl: Idioma

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Parent
gl: Pai

en: Settings
gl: Axustes

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: History
gl: Historial

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Region
gl: Área

en: Menu
gl: Menú

en: Theme
gl: Tema

en: Continue
gl: Continuar

en: Exclude
gl: Excluír

en: Done
gl: Feito

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Fields
gl: Campos

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Example
gl: Exemplo

en: Cache
gl: Caché

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Controls
gl: Controis

en: Entity
gl: Entidade

en: Content Bottom
gl: Contido Inferior

en: Style
gl: Estilo

en: Your settings have been saved.
gl: Os axustes foron gardados.

en: Form
gl: Formulario

en: Bundle
gl: Paquete

en: Styles
gl: Estilos

en: Machine Name
gl: Nome de sistema

en: Custom display settings
gl: Opcións de presentación personalizada

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Label display for @title
gl: Presentación de etiqueta de @title
