Harmonize (4.1.4) - en to is translation catalogue (35 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Language
is: Tungumál

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Parent
is: Foreldri

en: Settings
is: Stillingar

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við

en: History
is: Saga

en: Refresh
is: Endurnýja

en: Region
is: Svæði

en: Menu
is: Valmynd

en: Theme
is: Þema

en: ID
is: Kenni

en: Continue
is: Halda áfram

en: Exclude
is: Skilja eftir

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Variable name
is: Nafn breytu

en: Fields
is: Svæði

en: Overridden
is: Yfirritað

en: Cache
is: Flýtiminni

en: Rules
is: Reglur

en: Style
is: Stíll

en: Your settings have been saved.
is: Stillingar þínar hafa verið vistaðar.

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
