Harmonize (4.1.4) - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Parent
ku: باوان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: History
ku: مێژوو

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Region
ku: ناوچە

en: Menu
ku: پێڕست

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
