Harmonize (4.1.4) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Add
da: Tilføj

en: History
da: Historik

en: Continue
da: Fortsæt

en: Footer
da: Sidefod

en: Result
da: Resultat
