Harmonize (4.1.4) - en to th translation catalogue (27 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม

en: History
th: ประวัติ

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Menu
th: เมนู

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: ID
th: ไอดี

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Exclude
th: ไม่รวม

en: Done
th: เสร็จสิ้น

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Result
th: ผล

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Styles
th: ลักษณะ

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
