Harmonize (4.1.4) - en to bo translation catalogue (41 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Done
bo: བསྒྲུབ་ཚར

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Your settings have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Custom display settings
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་མངོན་འཆར་སྒྲིག་འགོད

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Label display for @title
bo: @title་ལ་འཆར་བའི་ཁ་བྱང
