Harmonize (4.1.4) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: History
lt: Istorija

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Region
lt: Sritis

en: Menu
lt: Meniu

en: Theme
lt: Tema

en: Continue
lt: Tęsti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Done
lt: Atlikta

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Cache
lt: Podėlis

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Result
lt: Rezultatas

en: Entity
lt: Esybė

en: Style
lt: Stilius

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Form
lt: Forma

en: Bundle
lt: Paketas

en: Custom display settings
lt: Pasirinktiniai rodymo nustatymai

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Label display for @title
lt: @title žymos rodymas
