Harmonize (4.1.4) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: History
si: ඉතිහාසය

en: Continue
si: පෙරට යන්න
