Harmonize (4.1.4) - en to te translation catalogue (25 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Language
te: భాష

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Add
te: చేర్చు

en: History
te: చరితం

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Menu
te: మెనూ

en: Theme
te: అలంకారం

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Done
te: పూర్తయ్యింది

en: Result
te: ఫలితం

en: Style
te: శైలి

en: Your settings have been saved.
te: మీ అమరికలని భద్రపరిచాం.
