Harmony Haven (1.0.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Logo
az: loqo

en: Header
az: Başlıq

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Footer Bottom
az: Alt hissə aşağı
