Harmony Haven (1.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Header
cs: Hlavička

en: email
cs: e-mail

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Show slideshow
cs: Zobrazit slideshow
