Harmony Haven (1.0.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Header
da: Overskrift

en: email
da: e-mail

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Footer Bottom
da: Footer bund
