Harmony Haven (1.0.1) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Header
de: Kopfzeile

en: email
de: E-Mail

en: Copyright
de: Urheberrecht

en: Main navigation
de: Hauptnavigation

en: Front Page Slideshow
de: Slideshow auf der Startseite

en: Footer Bottom
de: Fußzeile unten

en: Footer First
de: Erste Fußzeile

en: Footer Second
de: Zweite Fußzeile

en: Left header
de: Linke Kopfzeile

en: Right header
de: Rechte Kopfzeile

en: Show slideshow
de: Slideshow anzeigen

en: Twitter Link
de: Twitter-Link

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
de: Slideshow auf der Startseite anzeigen.

en: Facebook Link
de: Facebook-Link

en: Show Social Icons
de: Social-Media-Symbole anzeigen

en: Social Media Link
de: Social-Media-Link

en: You can change the title, url and image of each slide in the following Slide Setting fieldsets.
de: Sie können den Titel, die URL und das Bild jeder Folie in den folgenden Einstellungen ändern.

en: Show/Hide social media links
de: Social-Media-Links anzeigen/ausblenden
