Harmony Haven (1.0.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Footer Bottom
el: Υποσέλιδο κάτω
