Harmony Haven (1.0.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Header
fi: Ylätunniste

en: email
fi: sähköpostiosoite

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Front Page Slideshow
fi: Etusivun diaesitys

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Footer Second
fi: Alatunniste (toinen)

en: Show slideshow
fi: Näytä diaesitys (esim. vaihtuva kuvabanneri)

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
fi: Valinta näyttää vaihtuvan kuvabannerin etusivulla.
