Harmony Haven (1.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Logo
gl: Logotipo

en: Header
gl: Encabezado

en: email
gl: correo electrónico

en: Main navigation
gl: Navegación principal
