Harmony Haven (1.0.1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Logo
hu: Logó

en: Header
hu: Fejléc

en: email
hu: e-mail

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Front Page Slideshow
hu: Főoldali diavetítés

en: Footer Bottom
hu: Alsó lábléc

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Footer Second
hu: Lábléc második

en: phone number
hu: telefonszám

en: Show slideshow
hu: Diavetítés mutatása

en: Twitter Link
hu: Twitter hivatkozás

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
hu: Ennek a beállításnak a kiválasztásával lehet a diavetítést megjeleníteni a főoldalon. Az opció kikapcsolásával elrejthető.

en: Facebook Link
hu: Facebook hivatkozás

en: Show Social Icons
hu: Közösségi ikonok mutatása

en: Social Media Link
hu: Közösségi média hivatkozás

en: You can change the title, url and image of each slide in the following Slide Setting fieldsets.
hu: A cím, a webcím és a kép minden dián megváltoztatható az alábbi dia beállítási mezőcsoportoknál.

en: Show/Hide social media links
hu: Közösségi média hivatkozások mutatása/elrejtése
