Harmony Haven (1.0.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Header
nl: Kop

en: email
nl: e-mail

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Front Page Slideshow
nl: Frontpage Slideshow

en: Footer Bottom
nl: Onder footer

en: phone number
nl: Telefoonnummer

en: Show slideshow
nl: Slideshow weergeven

en: Twitter Link
nl: Twitter-link

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
nl: Selecteer deze optie om de slideshow op de voorpagina te tonen. Deselecteer om te verbergen.

en: Facebook Link
nl: Facebook-link

en: Show Social Icons
nl: Social-iconen tonen

en: Show/Hide social media links
nl: Toon/verberg sociale media-links
