Harmony Haven (1.0.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Logo
ru: Логотип

en: Header
ru: Шапка

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Front Page Slideshow
ru: Слайдшоу на главной странице

en: Footer Bottom
ru: Нижний колонтитул

en: Footer First
ru: Подвал 1

en: Footer Second
ru: Подвал 2

en: Show slideshow
ru: Включить слайдшоу

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
ru: Отображение слайдшоу на главной странице сайта. Выключите чтобы не отображать.
